BALIKESİR VALİSİ İSMAİL USTAOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

REKLAM ALANI
BALIKESİR VALİSİ İSMAİL USTAOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
  1. BALIKESİR VALİSİ İSMAİL USTAOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Birlik ve beraberlik içerisinde ibadet ve dualarımız ile gönüllerimizde doyasıya manevîNzenginliğini idrak ettiğimiz mübarek Ramazan ayını geride bırakırken, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının
güçlendiği, insanlar arasındaki dargınlıkların unutulup barışıldığı, herkesin kucaklaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.
Bayramlarda yoksullar doyurulmalı, ihtiyaç sahiplerine yardım edilmeli, akrabalar,
komşular, aile büyükleri ziyaret edilerek gönülleri hoş tutulmalıdır. Çocuklar sevindirilmeli, öksüzlerin, yetimlerin hüznüne, buruk sevincine ortak olunmalıdır. Ortak coşkuyla kutlanan
bayramlar, toplumdaki birlik ve kardeşlik duygularını arttırır, fertler arasındaki akrabalık ve yakınlık bağlarını güçlendirir.

Bayram günleri öncesinde ve günlerinde vatandaşlarımızın bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için, Valiliğimizce her türlü tedbir alınmış olup, ilgili birimlerimiz bayram süresince çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerdir.

Bayram tatili dolayısıyla seyahat
edecek olan vatandaşlarımıza, bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için trafik kurallarına mutlak suretle riayet etmelerini önemle tavsiye ediyorum.

Ramazan Bayramı’nın sevinç ve coşkuyla dolu dolu geçmesini temenni ediyor,
Balıkesirli hemşehrilerimin ve bütün vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, İslâm alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum.

İsmail USTAOĞLU
Balıkesir Valisi

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ