OLMAYACAK DUAYA AMİN DEME DEVECİLER

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK DEVECİLER

OLMAYACAK DUAYA AMİN DEME DEVECİLER

Burhaniye CHP Adayı Ali Kemal Deveciler her gittiği kahve ve çay bahçesi toplantılarında Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Aysel’in Ticaret Odası Başkanı iken yaptığı projeleri diline dolamış onları söyleyip duruyor. Sen daha 5 yıl önce Burhaniye Halkına söz verdiğin projelerin kaçını gerçekleştirdin onlardan bahset Deveciler. Burhaniye halkı sana bir kez inanır, bir daha inandıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Korkunun ecele faydası yok. Mustafa Aysel Ticaret Odası Başkanı iken bile senden daha çok projeye imza attı. Sen git kendi pisliğinde eşelen Deveciler.
Her ortamda kendiyle bile kavga eden Deveciler, vatandaşa konuşma yaparken bile kavga edercesine konuşma yapıyor. Burhaniye halkı senin bu hallerinden artık bıktı usandı. Senin sesini duymaya bile tahammül edememişken, yanında dolaştırdığın kişiler sana nasıl dayanıyor tahmin bile edemiyoruz. Yanında dolaştırdığın kişiler hariç 10 kişiye konuşmamı yapılır…. 5 yıldır yanında olanlar şimdi nerede , birde kendine bunu bir sor Deveciler. Dön bir bak istersen geriye doğru….
Her akşam çıktığı sahada kafayı Mustafa Aysel’le bozmuşçasına kavga eden Deveciler, bu kavgacı yapısını 31 marttan sonra evde relax olarak vermesi bekleniyor. 31 Marttan sonra soy meyveni, al çayını ban büskütüne…. Olay bu…. Hadi az kaldı sende 2 gün daha dayan….. ha gayret Deveciler emekliliğe az kaldı…

HABER: HAKİMİYET GAZETESİ HABER MERKEZİ

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ