31 MART’TA BALIKESİR, SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK

REKLAM ALANI
31 MART’TA BALIKESİR, SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK
BAŞKAN ERDEN KÖYBAŞI: “31 MART’TA BALIKESİR, SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın ve Milletvekili Serkan Sarı ile birlikte düzenledikleri basın buluşmasında, 31 Mart yerel seçimlerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarıyla bir araya gelen ekip, Balıkesir için hazırlanan projeler ve yerel seçim sürecine dair değerlendirmelerde bulundu.
Erden Köybaşı, “31 Mart’ta Balıkesir, sosyal demokrat belediyecilik ile tanışacak. Hepimize yakın Ahmet Akın liderliğinde, 10 numara bir kente, 10 numara bir başkan gelecek. Yerelde iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz,” dedi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın, kentin karşı karşıya olduğu sorunlara dair çözüm odaklı projeleri anlattı. Akın, “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla, şehrimizi halkın ihtiyaçları doğrultusunda yönetmeye ve Balıkesir’i yaşanabilir, modern bir kent haline getirmeye hazırız,” ifadelerini kullandı.
Milletvekili Serkan Sarı ise, “Balıkesir’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, herkes için adil ve sürdürülebilir bir kalkınma sağlayacağız. Eğitimden sağlığa, çevreden ekonomiye kadar her alanda kapsamlı projelerimizle halkımızın yanındayız,” diye ekledi.
CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, 31 Mart seçimlerine yönelik, “Zaferle çıkacağımıza inancımız tam. Balıkesir halkı, değişim ve gelişimin kapılarını aralamak üzere. Bizimle birlikte bu yolda yürümeye davet ediyoruz,” şeklinde konuştu.
Başkan Erden Köybaşı, Balıkesir’de CHP’nin yönetim anlayışı ile sosyal demokrat belediyeciliğin getireceği yenilikler, şehrin her köşesine ulaşacağını vurguladı. Ayrıca Köybaşı, 31 Mart, Balıkesir için yeni bir başlangıcın simgesi olacağını belirtti.
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ