GASTECİ  DOĞAN DOĞAN DEVECİLER EL ELE VERİP BURHANİYE’DE ESNAF DÜŞMANLIĞI YAPIYOR

GASTECİ  DOĞAN DOĞAN DEVECİLER EL ELE VERİP BURHANİYE’DE ESNAF DÜŞMANLIĞI YAPIYOR

Edremit’in tehditçi Gastecisi Doğan Doğan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ile el ele verip Burhaniye’de esnafları bezdirerek, yalan yanlış haberlerle ayar vermeye çalışıyorlar. Gasteci Doğan Doğan ile seçim sonrası vaatleri olduğu iddia edilen Deveciler, “ Sen yaz burayı, seçim sonrası bu yerler senin. Doğan yaparsan bunu sen yaparsın” demiş. Gizli ittifak oluşturan bu ikili esnafı bezdirip Doğan’a yeni iş imkanı sağlamak istiyor.

Burhaniye Belediye Başkanı Deveciler ile işbirliği yapan Gasteci Doğan Doğan’ın her işi böyle olduğunu söyleyen Körfez Halkı, reklam parası veya rüşvet vermeyen kişileri gasteci kalemini kullanarak aba altında sopa gösterdiği herkes tarafından biliniyor.

Körfezde ki iş adamlarından istediğini alamayan Gasteci Doğan Doğan en son Burhaniye Ören’de bulunan bir işletmeye takmış, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in 2 gün içersinde tahliye edeceği haberleri her hafta yaymaya başlamıştır.

Başkan Ak Deveciler ile birlikte hareket eden kimse tarafından sevilmeyen, tek başına sokakta yürüyemeyen, basın toplantılarına dahi korkup gelmeyen,” parayı veren düdüğü çalar gastecisi “ yine iş başında iş adamlarını yazıları ile tehdit ederek ayar verme peşinde.

Sözde Gasteci Doğan Doğan yaptığı tehdit ve algı haberlerini bir kişi bile beğenmiyor, yorum bile yapmıyor. Yani kendi haber sitesinde kendi çalıyor kendi oynuyor.

Burhaniye Ören’de bulunan Martin Lounce’u diline dolayan Sözde Gasteci, reklam parasını hariciden alamayınca itibarsızlaştırma politikasını devreye sokuyor ve buna da Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler eşlik ediyor. Gizli ittifak ve haberin diğer ayrıntıları seri yapılacak gün yüzüne çıkarılacak.

Haber. Körfez’de Hâkimiyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ