MESUT ERGİN DEPREM İLE İLGİLİ TEDBİR ALDIN MI?

MESUT ERGİN DEPREM İLE İLGİLİ TEDBİR ALDIN MI?

Deprem gerçeğini bilmesine rağmen Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin bu zamana kadar hiçbir tedbir almadığı gözlendi. 6 şubat Depreminin yıl dönümünde basın açıklaması yapan, her şeyin farkındaymış gibi görünen, ama tedbir almayan tek başkan Mesut Ergin’i vatandaş bu yıl sandığa gömecek.

 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin geçtiğimiz yıl 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi ardından Ayvalık İlçesi’nde ne gibi tedbirler aldı? Gerçekten tedbir aldı mı? Yoksa almış gibi mi yaptı? Ayvalık halkı bunu sorguluyor. Ayvalıklılar, geçen seçimlerde güvenerek verdikleri oyları, bu yıl vermeyeceklerini dile getirirken, deprem gerçeğini ne kadar önemsediğini merak etiklerini dile getirdiler.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, bir yıldır deprem lafını neredeyse her gün dile getirmesine rağmen, elle tutulur, gözle görünür hiçbir şey yapmadı. Deprem bölgesi olan Ayvalık için kılını kımıldatmayan Mesut Ergin, 6 Şubat deprem felaketinin yıldönümünde çıkmış meydana basın açıklaması yapmış. Sana oy veren Ayvalık halkı senden basın açıklaması veya anma istemiyor. Deprem ile ilgili Ayvalık’a ve Ayvalıklıya ne yaptın bunu merak ediyor.

 

Deprem yaralarını sarmaya devam edeceğiz diyen Mesut Ergin Depremin yıldönümünde Basın açıklamasında şu sözlere yer verdi.

 

“ 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremde kaybettiklerimizin anısına Cumhuriyet Meydanı’mızda anma ve basın açıklaması gerçekleştirdik.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında; hala sayısını net olarak bilemediğimiz binlerce vatandaşımızı kaybettik. Yetmedi büyük felaketlerin acısıyla savrulmuş, mahvolmuş insanlarımızın siyasi tercihlerinin yaklaşan yerel seçimlere malzeme yapıldığına şahit olduk. Fakat biz her şeye rağmen, birlikte iyileşmeye, yaraları hep birlikte sarmaya elimizden geldiğince devam edeceğiz” dedi.

 

Haber: Körfez’de Hakimiyet Gazetesi Haber Merkezi

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ