“Üç hilal bayrağını Gömeç’e dikeceğiz”

REKLAM ALANI
“Üç hilal bayrağını Gömeç’e dikeceğiz”
MHP İl Başkanı Niyazi Tunç Gömeç’e ağırlık veriyor. Gömeç’in MHP’ye kazandırılması için Gömeç Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan ile birlikte ilçede temaslarda bulunan Başkan Tunç “Gömeç 3 hilale yakın” dedi.
MHP İl Başkanı Niyazi Tunç MHP Gömeç Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, Cumhur İttifakı ortağı AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Öz, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte MHP Gömeç İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Muammer Birdar ve ilçe teşkilatı ile fikir alışverişinde bulundu. Başkan Tunç daha sonra MHP Gömeç Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, MHP Gömeç İlçe Başkanı Muammer Birdar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte, Cumhur İttifakı ortağı Ak Parti Gömeç İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Aytekin Öz ve ilçe teşkilatı ile biraraya geldi.
Başkan Tunç, Başkan Adayı Arslan ve ilçe başkanları daha sonra Gömeç de esnafı gezdi, vatandaşlarla buluştular. Gömeç halkının gösterdiği ilgiden memnun kalan MHP İl Başkanı Niyazi Tunç “Başkan Adayımız Kazım Arslan Gömeç’e hizmet etmiş, körfez bölgesini ve Gömeç’i yakından tanıyan bir isim. Gömeç halkı da kendisini tanıyor ve seviyor. Seçimlerde Gömeç’de MHP olarak seçime kazanacağımıza eminiz. Bizde hem Gömeç hem Susurluk ilçelerine yoğun mesai harcayacağız. Milletvekilimiz Ekrem Gökay Yüksel de bizlere en büyük destek ve gücü veren isim. Önümüzdeki süreçte kendisiyle birlikte de seçim çalışmalarımıza yürüteceğiz. Gömeç ve Susurluk da kazanan MHP olacak, Balıkesir’de ise kazanan cumhur ittifakı olacak” dedi.
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ