DEVA GENEL BAŞKANI EDREMİT’DEKİ 20 KİŞİLİK KARŞILAMAYA ÇOK BOZULDU

REKLAM ALANI
DEVA GENEL BAŞKANI EDREMİT’DEKİ 20 KİŞİLİK KARŞILAMAYA ÇOK BOZULDU

DEVA ‘LI TEVFİK ÇELİK 20 KİŞİYİ ZOR TOPLADI

DEVA GENEL BAŞKANI EDREMİT’DEKİ 20 KİŞİLİK KARŞILAMAYA ÇOK BOZULD

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Körfez’e çıkartma yaptı. DEVA Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Tevfik Çelik’in adaylığına destek vermek için Edremit’e geldiğini söyleyen Babacan, Edremit’te karşılamaya gelen DEVA partili 20 kişiyi görünce şaşırdı. Partinin Edremit’te hiç karşılık bulmadığını gören Genel Başkan Parti binası önünde 2 dakikalık basına açıklama yaparak Balya’ya geçti.
Edremit’te hüsrana uğrayan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Aday olan Tevfik Çelik’in ne kadar zayıf bir parti teşkilatı olduğunu görmesi moralinin bozulmasına neden oldu. Koskoca Edremit’te 20 kişiyi bulamadığını Tevfik Çelik’e söylediği iddia ediliyor.
Genel Seçimlerde her yerde basına poz veren, her yerde herkes ile samimi görüntüler sergileyen Tevfik Çelik, 20 kişiyi toplayamayınca genel başkandan fırçayı yediği partililer tarafından dile getiriliyor. İllaki Edremit’e gelmesi konusunda ısrar eden ve iki elin parmakları kadar Genel Başkanı karşılayacak insan bulamayan Tevfik Çelik’in Edremit’ten kaç oy alacağı iddia konularına neden oldu. Genel Başkan Ali Babacan Edremit’ten gereken ilgiyi bulamayınca başka ilçelere geçti.
Edremit Halkı Çelik için, “ Koskoca Genel Başkanı karşılayacak kalabalık insan topluğunu yakalayamayan DEVA Edremit Belediye Başkan Adayı Tevfik Çelik , sosyal medyasından boy boy fotoğraf çektirip, süslü püslü videolara devam etsin. Sosyal Medya’daki hava göründüğü gibi olmaz. Edremit’te 20 kişiyle genel başkan karşılanmaz ayıp ayıp “ dediler.
Haber: PERVİN BÖLÜKBAŞI

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ