BAÜN’DE EĞİTİM ALAN KAZAKİSTANLI ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR OĞURLU’YA ZİYARET

REKLAM ALANI
BAÜN’DE EĞİTİM ALAN KAZAKİSTANLI ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR OĞURLU’YA ZİYARET
BAÜN’DE EĞİTİM ALAN KAZAKİSTANLI ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR OĞURLU’YA ZİYARET
Balıkesir Üniversitesinin (BAÜN) uluslararasılaşma faaliyetleri kapsamında yapılan uluslararası anlaşmayla, Balıkesir Üniversitesinde öğrenim gören Kazakh National Women’s Teacher Training University öğrencileri, beraberlerinde Necatibey Eğitim Fakültesi Biyoloji Eğitimi Anabilim Dalından Prof. Dr. Gülcan Çetin ile birlikte BAÜN Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’yu makamında ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette, Necatibey Eğitim Fakültesi Biyoloji Eğitimi Anabilim Dalında eğitim alan öğrenciler; Adilzhan Zhuldyz, Umbetulla Ayaulym ve Aitbay Gulnaz, Balıkesir Üniversitesinde eğitim almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdikleri Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’ya gösterdiği misafirperverlik ve destekleri dolayısıyla teşekkür etti.
BAÜN Rektör Prof. Dr. Prof. Dr. Yücel Oğurlu da konuklarına ziyaretleri için teşekkür ederken, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılında eğitimlerini tamamlayan öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Üniversite bünyesindeki uluslararasılaşma faaliyetlerinin devam edeceğinin altını çizen Rektör Oğurlu, konuk öğrencilere de eğitim yaşamlarında ve mesleki kariyerlerinde başarılar diledi.
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ