BURHANİYE BETON SEKTÖRDE 1 NUMARA

Burhaniye Beton Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sahibi Erman Uysal, Hazır betonun Türkiye’de en yaygın şekilde kullanılan taşıyıcı yapı malzemesi olduğunu söyleyerek,  ülkemizde, Burhaniye’de ve Edremit Körfezi’nde depreme karşı güvenli yapılar oluşturulabilmesi için kaliteli hazır beton kullanmak gerekir. Burhaniye Beton olarak bizler, yüksek sorumluluk bilinciyle beton sektörünün pazarının lider şirketlerindeniz” dedi.

Kaliteli hazır beton için işe firmamızda hammadde girdisinden doğru organizasyon yapısına kadar uygun bir üretim kontrol sistemi oluşturduklarını dile getiren Uysal; “ Burhaniye hazır beton firmalarında ilk akla gelen firma durumuna geldik. Ekibimizle birlikte hazır beton standartlarında tüm sertifikalara ve iş uygunluğuna sahip olarak hazır beton üretmekteyiz” diye konuştu.

Müşteri memnuniyeti birinci önceliği olduğunun altını kalın harflerle çizen Uysal; “ 2022 yılında faaliyete geçen Burhaniye Beton işletmemiz kurulduğu günden bu yana bilimsel ve yenilikçi hizmet anlayışıyla sağlam ve güvenli yapıların temellerini atmaktadır” dedi.

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ