AK DEVECİLER MEYDAN VE OTOPARK PROJEN NEREDE? 

AK DEVECİLER MEYDAN VE OTOPARK PROJEN NEREDE?

“PROJELERİ BOL KESEDEN ATARSAN BİR GÜN BUNLAR YÜZÜNE VURULUR”

 

Burhaniye Belediye Başkanı AK Deveciler, mevcut bulunan kent stadyumunun bulunduğu alana altı otopark olmak üzere Kent Meydanı ve yeşil alan düzenlemesi yaparak kamusal alan kazandıracağını vaat etmiş, projelendirmiş ancak bir arpa yol bile kat edememiştir. Geçtiğimiz yerel seçimde aday adayı iken bastırdığı ve vaat ettiği projelerin yer alan kitapçığının ilk projesi olarak dikkat çektiği ifade ediliyor.

Sayın Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sen başaramayacağın projenin altına neden yatıyorsun, binlerce bastırdığın bu kitapçıktaki projeleri yapamadığın için mi tüm Burhaniye’den toplattın. Tek bir tane ele geçirebildiğimiz  vaat ettiğin ve yapamadığın projeleri tek tek , her gün size vatandaş adına soracağız.

Kent Meydanı projen nerede AK Deveciler, yaptığın bir iki iş dışında ( Oda yol döşeme, taş döşemeden öte gidemedi) ne iş yaptın. Burhaniye halkı bunun cevabını bekliyor. Aslında cevap yerine senin bir daha aday olmaman için anketlerde çok güzel cevaplar veriyorlar. Burhaniye’nin en beceriksiz belediye başkanı olarak tarihe geçtin tebrikler. Bir aday 112 proje hazırlar da bir elin parmaklarını geçmeyen iş yapar ,hayret bir şey…. Burhaniye haklı da seni artık çok iyi tanıdı. Şimdi orda burada vatandaş içerisinde gezeyim dersin, ama makamda vatandaşın yüzüne bakmazsın.

Sözde halkı Burhaniye Belediye Başkanı AK Deveciler, sen daha adaylığın gelecek diye çoookkk beklersin. Bu kadar genç dinamik, bilgi birikimi olan Belediye Başkan Aday Adayları varken sen anca avcunu yalarsın. CHP genel Başkanı Özgür Özel ve Balıkesir Milletvekilleri senin Değişim karşıtı ve Kılıçdaroğlu’cu olduğunu biliyor. Daha sen çook  beklersin AK Deveciler…

Haber: Körfez’de Hakimiyet Gazetesi Haber Merkezi

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ