BAŞKAN ERDEN KÖYBAŞI’NDAN 2024 YENİ YIL MESAJI

REKLAM ALANI
BAŞKAN ERDEN KÖYBAŞI’NDAN 2024 YENİ YIL MESAJI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, 2024 yılına girerken umut, dayanışma ve yenilik mesajları ile bir basın açıklaması yaptı. Köybaşı, yeni yılın Balıkesir ve tüm Türkiye için barış, huzur ve refah getirmesini diledi.
İl Başkanı Köybaşı’nın mesajında şu ifadeler yer aldı: “Sevgili Balıkesirliler, değerli yurttaşlarımız, 2024 yılına adım atarken, geçmişin zorluklarından dersler çıkartarak, daha umutlu ve güçlü bir geleceğe doğru ilerlemek istiyoruz. Yeni yıl, yeni başlangıçlar ve yenilikler için bir fırsat olmalıdır.”
Köybaşı, mesajında özellikle sosyal adalet, ekonomik kalkınma ve çevre koruma konularına vurgu yaptı. “2024 yılı, herkes için adil, sürdürülebilir ekonomik koşulların oluşturulduğu, Çağdaş demokratik laik Türkiye yolunda engellerin ortadan kaldırıldığı bir yıl olmalıdır. Çocuklarımızın, gençlerimizin ve tüm yurttaşlarımızın daha iyi bir gelecek için umutla dolu olduğu, çevrenin katledilmediği, Adaletin tesis edildiği yurttaşlarımızın yoksulluk ile mücadele etmediği bir yıl diliyorum.”
Yeni yıl mesajında, dayanışma ve birlik ruhunun altını çizen Köybaşı, “Bu yeni yılda, birbirimize daha sıkı sarılmalı, haksızlıklar ve adaletsizlik karşısında omuz omuza olmalı, zorlukları birlikte aşmalıyız. ” dedi.
Erden Köybaşı, tüm Balıkesir halkına ve Türkiye’ye sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diledi: “2024 yılı, hepimiz için barış, huzur ve refah içinde geçsin. Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesini temenni ediyor, sizlere ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ