Cebeci, Sevgi Seli İle Karşılanıyor

Pervo

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Cavit Cebeci, seçim maratonunda ipi göğüslemek aday olabilmek için, ekibiyle birlikte dernekleri ve partilileri ziyaret ediyor. Cumhuriyet Halk Partililer tarafından büyük destek gören Cebeci, çalışmalarını tam hızıyla sürdürüyor. Altınoluk’ta yıllardır esnaflık yapan ve Eğitim camiasında faaliyet gösteren Cumhuriyet Halk Partili Aday Adayı Cavit Cebeci Esnaflardan ve Altınoluk’lu vatandaşlardan tam not aldı. Aday olabilmek için partisi adına gece gündüz çalışan Cebeci, ekibi ile birlikte bomba gibi geldiğinin altını çizdi.

Geçtiğimiz gün Altınoluk Alevi Kültür Derneğini ziyaret eden Cebeci, dernek üyeleri ve başkanı Veli Doğan ile projelerini paylaştı. Alevilerden büyük destek gördüğünün altını çizen Cebeci; “Kıymetli Başkanımıza ve yönetim kurulu ekibine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Altınoluk mahalle temsilciliğimizde emektar üyeleri ziyaret eden Cebeci, keyifli ve verimli bir sohbet gerçekleştirdiğini söyleyerek; “Projelerimizden ve bölge sorunları için hayata geçireceğimiz çözümlerden bahsettik. Başta Başkanımız Enver Becer ve tüm yönetim kurulu ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kadıköy Mahallesinde kahve ziyaretlerine giden Cebeci, vatandaşın ilgisinden çok memnun olduğunu ifade ederek, “Yine aynı gün Edremit Lisesi Mezunlar Derneğini ziyaret ettik.Sayın Hülya Budak ve ekibiyle keyifli aynı zamanda da verimli bir sohbet gerçekleştirdik. STK ve Derneklerin toplumsal ve yerel konulardaki öneri ve işbirlikleriyle alakalı adımımızı attık. Tüm projelerimizi ve çözümlerimizi paylaştık. Misafirperverliklerinden dolayı Başta Hülya Budak olmak üzere tüm yönetim kurulu ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Pervin Bölükbaşı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ