AK Parti’de Cemal Akkılınç’ı Aday Görmek İstemiyoruz

Ak Parti’den Burhaniye Belediye Başkan Aday Adayı olan Cemal Akkılınç’ın bu zamana kadar Burhaniye’ye hiç katkısı olmadığını hatırlatan vatandaşlar, “ Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis Üyeliği ve Daire Başkanlığı döneminde otopark ve kapalı pazaryeri yaptıramayan bir kişi çıkmışta aday adayı olmuş” dediler.

Aday adayı olmak için bu memlekete bir şey katması gerektiğinin altını kalın harflerle çizen Burhaniye’liler, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan Cemal Akkılınç’a ateş püskürüyor. Elinde Balıkesir Büyükşehir gibi bir imkan olduğunu, ancak bu imkanı doğru yönde kullanamadığını iddia eden Vatandaşlar; “ Hangi yüzle çıkmışta aday adayı olmuş, Burhaniyeliler çalışan ve çalışmayan kişileri iyi analiz eder. Akkılınç Burhaniye’ye ne katmış ki, çıkmışta aday adayı olacak. Zaten bu hafta Ankara’da yapılan temayül yoklamasında adı bile geçmediğini basından duyduk. Bıraksın gitsin bu işleri. Yaşını başını almış oturup ağabeylik yapacağına halen daha makam mevkii peşinde. Bu koltuk ne tatlı ki daha fazlasını, daha fazlasını istiyor” diye konuştular.

Burhaniye’de ki  kapalı pazaryeri ve otopark sorununu çözemeyen bir Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olduğunu bunu da yüksek sesle söylemekten çekinmeyen vatandaş, asla ve asla AK Parti’den Belediye Başkan Adayı Cemal Akkılınç’ı görmek istemediklerini dile getirdiler.

Haber: Körfez’de Hakimiyet Gazetesi Haber Merkezi

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ