“Halkçı Belediye Başkanıymış, Yesinler Senin Halkçılığını”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Devecilerden sadece Burhaniyeliler değil, dışarıdan tatil yapmak için gelenlerde şikâyetçi. Karavan park yapılmasına, karavanda kalınmasına yasak getiren Deveciler, Karavancıların hedefinde. Türkiye’nin hiçbir yerinde bu tip uygulanma olmadığına dikkat çeken karavancılar, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i sosyal medyadan kınama videoları yayımlıyorlar. Burhaniye’yi daha yaşanabilir yapacağına, her geçen gün kendini rezil eden Başkan Deveciler, son günlerini geçiriyor.

Burhaniye Halkı tarafından sevilmeyen egoları tavan olan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler,”  Halkçıyım” deyip Burhaniye halkından biri makamına gidip bir sıkıntısını anlattığında yüzüne bile bakmayan, anlatılanı da  dinlemediği iddia ediliyor. Yaz aylarında makamında bulmak zor olduğunu ifade eden Vatandaşlar, artık Deveciler’i O koltukta görmek istemiyor.

Belediye Başkanının halkla barışık olmasını isteyen Burhaniyeliler, yüzü asık, her dakika patlayacak, azarlayacak, ve her durumda yükselen ses tonuna dahi tahammül edemediklerini söyleyerek, “ Deveciler’i o koltuğa oturttuğumuz gibi indirmesini de biliriz. CHP Genel Merkezi artık Burhaniye ve Deveciler’in adını duymak istemiyor. Halk güler yüzlü işi bilen, halkla barışık, üstten bakmayan, halk adamı gelsin, kimseye peşkeş çekilmesin istiyor” dedi.

Geldiği günden beri satmadık yer bırakmayan Deveciler, giderayak satışları hızlandırdı. Burhaniye Belediye anonslarında her gün duyduğumuz satış ilanlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Ulusal basında boy boy ilan verilerek satışa çıkarılan yerlerin alacağı kişinin bile bilindiği iddia ediliyor.

Vatandaşlarda şunu demeden geçemiyor, “Halkçı Belediye Başkanıymış, Yesinler Senin Halkçılığını”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ