Yunus Bozbey’in Adaylığı Kesin Gözüyle Bakılıyor

AK Parti Edremit Belediye Başkan Aday adayı olan Yunus Bozbey’in Ak Parti’den Aday olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Ankara’dan en tepeden istek üzerine Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan Yunus Bozbey, daha öncede belediye başkanlığı yaptığı ve adayların içersinde en tecrübeli, belediyeciliği bilen kişi olarak dile getiriliyor. AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı tarafından da çok sevilen ve sayılan Yunus Bozbey aday adayı olması AK Kadrolarda bir heyecan getirdiği gözleniyor.
AK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Yunus Bozbey hızlı bir giriş ile Edremit’te ki tüm oda başkanlarını tek tek gezmeye başladı. Edremit Ayakkabıcılar Odası Başkanı Alaattin Akçesme’yi ziyaret eden Bozbey; misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür etti. Edremit lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Aykut Dürüst’ü makamında ziyaret ettiğini dile getiren Bozbey, Sebzeciler ve meyveciler Odası Başkanı Metin Kalaycıoğlu’nu , İnşaat Odası Başkanı Rasim İz’ive Edremit Tuhafiyeciler Odası Başkanı Yüksel Kaplan’ı ziyaret ederek Edremit hakkında görüştüğünü söyledi.
Yunus Bozbey Kimdir ?
25.09.1968 Balıkesir İvrindi doğumludur. 21.02.1989 tarihinde Cumhuriyet Üniversitesi Tokat Ziraat Fakültesi Meslek Yüksek okulu İnşaat bölümünü bitirdi. 1992 yılında Edremit Belediye Başkanlığında İnşaat Teknikeri olarak göreve başladı. Fen İşleri Müdürü, İmar Müdürü ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 31.12.2003 tarihinde seçimlere katılmak üzere görevinden istifa etti. 28 Mart 2004 tarihinde yapılan yerel yönetim seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Edremit Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babası.
Haber: Pervin Bölükbaşı
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ