“CEMAL AKKILIÇ HANGİ YÜZLE  ADAY ADAYI OLDUN”

AK Parti Burhaniye Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Cemal Akkılıç, dosyasını geçtiğimiz günlerde İlçe Başkanı Hayri Zeybek’e teslim etti. Burhaniyeli vatandaşlar başvuru sonrasında, “ Sanki bu zamana kadar Burhaniye’ye veya Burhaniyelere ne faydası oldu da, hangi yüzle Belediye Başkanı olacak” diye konuşur oldular.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan ve bir dönem Burhaniye Koordinatörlüğü yapan ancak, hiçbir işi beceremeyen, becerisizlikte üstüne adam tanımadıklarını yüksek sesle ifade eden Burhaniyeliler, “ AK Parti Burhaniye Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Cemal Akkılıç bu zamana kadar Balıkesir Büyükşehir Belediyesine Burhaniye için ne yaptırabildi. Burhaniye’ye bu zamana kadar bir kuruşluk faydası olmayan, faydasız bu insan çıkmış şimdi de Burhaniye Belediye Başkanı olacakmış. Burhaniye Belediye Başkanı olabilmen, bu halktan oy isteyebilmen için yüzün olması lazım” diye konuştular.

Geçtiğimiz günlerde aday adaylığını açıklayan Cemal Akkılıç, Yeniden Burhaniye’ye AK Belediyecilik getireceğini söylemişti. Burhaniye’de yapılması gereken çok fazla iş olduğunu dile getirmişti.’ Burhaniye’yi hak ettiği yere getireceğinden kimsenin şüphesi olmasın’ demişti. Bu zamana kadar Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis Üyesi olan olan bu kişi aslında kendi ağzıyla hiçbir işe yaramadığını açık seçik dile getirdi.

Burhaniye Belediye Başkanlığına aday aday olma sebebini açıklayan Cemal Akkılıç,” Ek İş olarak değil, tek iş olarak Belediye Başkanlığına talip oldum” dediğini hatırlatan Burhaniyeli Vatandaşlar; “ Bu zamana kadar hep ek iş olarak gördü Burhaniye’yi , şimdi aklı başına mı gelmişte bu sözleri sarf ediyor? Burhaniye’yi görmezlikten gelen bu kişi asla ve asla AK Partiden aday gösterilmemelidir” diye konuştular.

Haber: Körfezde’de Haber Gazetesi Haber Merkezi

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ